11017. 390. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 600 HUF
0 HUF
Retro iparművész bonbonier v. ékszertartó fedéllel, mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, máz alatti repedéshálóval, 8,5x9 cm, m: 4,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras