Mihály Béla (1930-2001): Mázas kerámia edény füllel, csibékkel plasztikusan díszített. Kézzel festett. Jelzett. Apró kopásnyomokkal. Belsejében máz alatti repedésekkel. Apró csorbákkal. m: 14,5 cm, d: 16,5 cm