11342.
390. Gelaufene Fernauktion
Gläser
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
2 db régi üveg: Müller Rt. Korona kékítő, zöld, m. 14 cm kopott + Erényi Diana sósborszesz, átlátszó, sérült parafa dugóval, kopott, 13 cm