31359.
390. Gelaufene Fernauktion
Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Nagy-Britannia 2003. "Century of Flight (A repülés évszázada)" egyik oldalán multicolor festett, aranyozott fém emlékérem szett (24xklf) "WESTMINSTER" feliratú dísztokban (38mm) T:1