1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, függesztőkarikán fémjellel és "[WILH.] KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel T:2 kis zománchiba Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration without ribbon, with "[WILH.] KUNZ - WIEN X" maker's mark on suspension ring C:XF small enamel error NMK 222/223.