Haaman izraeli illusztrált porcelán széder tál, héber és angol felirat... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/390/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Judaica~500027/Haaman-izraeli-illusztralt-porcelan-szeder-tal-heber-es-angol-felirattal-matricas-jelzett-~II2320889
2320889
13143
390
Judaica
Beschreibung: Haaman izraeli illusztrált porcelán széder tál, héber és angol felirattal, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d. 28 cm
: karap_norbert