11633. 390. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 800 HUF
0 HUF
Alpakka szett, tálca, szószos kiöntő és tálka kiskanállal, jelzett, kopottas állapotban, 12x24 cm, 4,5x12 cm, 4,5x10,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert