cca 1910 össz. 3 db orvosi és gyogyítással kapcsolatos tagsági és tiszteletjegy Pekár Mihály (1871-1942) orvos, fiziológus, egyetemi tanár részére: Dr. Glück Vízgyógyintézete és Sanatoriuma, Bp., Városligeti fasor; Lipótvárosi Vízgyógyintézet (sérült); Budapesti Orvosi Club tagsági jegy