Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
3 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Töredékes jelzéssel (jobbra lent), feltehetően a XX. sz. első évtizedeuben működött grafikus alkotása: Tabán. Rézkarc, papír. Üvegezett keretben. 29x20,5 cm