10390.
390. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
TS jelzéssel: Opera kosztümök. 11 db ruhaterv különböző, nevesített operákhoz. Akvarell, papír, Jelzettek, 3 db üvegezett tablóban. Grafikák mérete 13x9 cm / Opera costumes. 11 water color images in 3 frames.