10373.
390. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Sáros András Miklós 1982 jelzéssel: II. Ulászló magyar király. Rézkarc, karton, kisebb felületi sérülésekkel, lap széle foltos, 39×29 cm