Perlmutter jelzéssel: Aratás után. Akvarell, papír. Üvegezett fa keret... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/390/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Perlmutter-jelzessel-Aratas-utan-Akvarell-papir-Uvegezett-fa-keretben-25x35-cm~II2351080
2351080
10357
390
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Perlmutter jelzéssel: Aratás után. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 25x35 cm
: pelikán_kristóf
Katalognummer: