Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
7 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), feltehetően a XIX sz. végén vagy a XX. sz. elején működött festő alkotása: Portré. Olaj, vászon. Kissé sérült. 58,5x46 cm