10426.
390. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Öreg tölgy. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 39,5x25,5 cm