10490.
390. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Fatorony (Erdély?). Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 41,5×27 cm