10347.
390. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
MT jelzéssel: Szerelemesek. Tempera, farost, sérült. Fa keretben. 60x49,5 cm