Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül: Róka és nyúl. Olaj, karton. Hátoldalán régi német nyelvű felirattal: "Eine Erinnerung an die Christbaumfeier (...) 1917", azaz karácsony emlékére. Díszes, antik fa keretben, 24×18 cm