Jelzés nélkül: Erdőrészlet.Olaj, vászon, sérült. Fa keretben. 68x54 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/390/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-ErdoreszletOlaj-vaszon-serult-Fa-keretben-68x54-cm~II2348744
2348744
10465
390
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Erdőrészlet.Olaj, vászon, sérült. Fa keretben. 68x54 cm
: pelikán_kristóf