10367.
390. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Ismeretlen alkotó, Rembrandt után: Portrék. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 15×12,5 cm