10282.
390. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Bihari (?) jelzéssel. Hattyúk tava. Olaj, karton, apró felületi sérülésekkel. Kissé kopott fa keretben. 25×36 cm