Remsey Jenő (1885-1970): Malomtó partja. Rézkarc, papír, jelzett, üveg... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/390/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Remsey-Jeno-1885-1970-Malomto-partja-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-31x30-cm~II2346459
2346459
10181
390
Beschreibung: Remsey Jenő (1885-1970): Malomtó partja. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31x30 cm. Foltos
: pelikán_kristóf