10060. 390. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
20 000 HUF
0 HUF
Deim Pál (1932-2016): Középkor. Computer print, papír, jelzett, művészpéldány Ea/2 számozással. Üvegezett fa keretben, 18,5×25,5 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf