24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Bánkuti Péter (1953-): Gödöllői házak. Olaj, farost, jelzett. 50×60 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 6. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.