Ábrahám Rafael (1929-): Dunakanyar Ausztriában Rézkarc, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/390/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Abraham-Rafael-1929-Dunakanyar-Ausztriaban-Rezkarc-papir-jelzett-Paszpartuban-23x32-cm~II2352040
2352040
390
Beschreibung: Ábrahám Rafael (1929-): Dunakanyar Ausztriában Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban 23x32 cm
: pelikán_kristóf