12911.
390. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
cca 1970-85 Fotó tétel, össz. 35 db, enteriőrök, csoportportrék, életképek, többek közt egy Szigetújfalui bár enteriőrje Coca-Cola reklámmal és egy Szigetcsépi élelmiszer bolt belső tere..Többségében hátoldalán feliratozott vagy pecséttel jelzett vintage fotó, részben Simai István fotóriporter vagy Ráckeve és vidéke ÁFÉSZ pecsétjével. 13x18 cm