cca 1950-55 Leichtner Erzsébet (1915-2007): Építkezés (Sztálinváros), hátoldalán jelzett fotóművészeti alkotás, mely szerint Linhof technikával készült. Lap tetején sérült, sarkaiban törésekkel. Proveniencia. a művész hagyatékából. 24x18 cm.