cca 1935 Budapesti Férfiszabók és Fiúruhakészítők Ipartestületének 50ik jubiláris vezetősége. Hátoldalán pecséttel jelzett vintage tablófotó Brunhuber budapesti műterméből. Kartonra kasírozva, kissé kopott, 17x20,5 cm