https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 29

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Magyar Sport almanach. MCMXXVIII. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Bp. 1928. Athenaeum. 424 p. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
15587.

Magyar Sport almanach. MCMXXVIII. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Bp. 1928. Athenaeum. 424 p. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Ifj. Papp László: Édesapám, Papp Laci. Harc ringen belül és kívül. Bp.,2004, Tinta. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Papp László (1926-2003) háromszoros olimpiai bajnok aláírt fotója, 14x9 cm
15588.

Ifj. Papp László: Édesapám, Papp Laci. Harc ringen belül és kívül. Bp.,2004, Tinta. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Papp László (1926-2003) háromszoros olimpiai bajnok aláírt fotója, 14x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp.,1960, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papírkötésben.  A hátsó szennylapon a 1967. szept. 6.-án játszó (Ausztria-Magyarország (1:3)) magyar válogatott 6 tagjának aláírásaival, Mathesz Imre, Varga Zoltán, Szücs Lajos, Ihász Kálmán, Albert Flórián, és Göröcs Titi János aláírával. Valamint 3 db magyar válogatottat ábrázoló újságkivágással.
15589.

Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp.,1960, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papírkötésben. A hátsó szennylapon a 1967. szept. 6.-án játszó (Ausztria-Magyarország (1:3)) magyar válogatott 6 tagjának aláírásaival, Mathesz Imre, Varga Zoltán, Szücs Lajos, Ihász Kálmán, Albert Flórián, és Göröcs "Titi" János aláírával. Valamint 3 db magyar válogatottat ábrázoló újságkivágással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Bruce Jones: A Forma-1 enciklopédiája. Nigel Mansell előszavával. Bp., 2006, Ventus Libro. Kiadói kartonál papírkötés, papír védőborítóban.
15590.

Bruce Jones: A Forma-1 enciklopédiája. Nigel Mansell előszavával. Bp., 2006, Ventus Libro. Kiadói kartonál papírkötés, papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Pongrácz György: A bamba. Deák Ferenc életregénye. A szerző által dedikált. Bp.,1992, SZAC. Fekete-fehér fotókkal illusztrált Kiadói papírkötés.
15591.

Pongrácz György: A bamba. Deák Ferenc életregénye. A szerző által dedikált. Bp.,1992, SZAC. Fekete-fehér fotókkal illusztrált Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
A sport enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. Dr. Dréhr Imre előszavával. A rajzokat Somfay István készítette. Bp., 1928, Enciklopédia Rt.,(Kunossy-ny.) Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel, megviselt állapotban.
15592.

A sport enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. Dr. Dréhr Imre előszavával. A rajzokat Somfay István készítette. Bp., 1928, Enciklopédia Rt.,(Kunossy-ny.) Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel, megviselt állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Hencsei Pál: Az MTK százhúsz éve. Bp., 2008, MTK-Erzsébetváros. Fekete-fehér és színes fotókkal, képekkel gazdagon illusztrált. Eredeti éleinél kissé sérült karton védődobozban, kiadói kartonált papírkötésben, máskülönben jó állapotban.
15593.

Dr. Hencsei Pál: Az MTK százhúsz éve. Bp., 2008, MTK-Erzsébetváros. Fekete-fehér és színes fotókkal, képekkel gazdagon illusztrált. Eredeti éleinél kissé sérült karton védődobozban, kiadói kartonált papírkötésben, máskülönben jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban.
15594.

Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Machalek István: Békés kék égen. Fejezetek a Békés megyei repülő-, ejtőernyős- és modellezősport történetéből. 1909-1989. [Békéscsaba], 1989, Magyar Honvédelmi Szövetség Békés Megye Kvasz András Repülő-, Ejtőernyősklub. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
15595.

Machalek István: Békés kék égen. Fejezetek a Békés megyei repülő-, ejtőernyős- és modellezősport történetéből. 1909-1989. [Békéscsaba], 1989, Magyar Honvédelmi Szövetség Békés Megye Kvasz András Repülő-, Ejtőernyősklub. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
2
Dobor Dezső: Olimpiának indult. Melbourne 56. Bp., 2006, Aréna 2000. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15596.

Dobor Dezső: Olimpiának indult. Melbourne '56. Bp., 2006, Aréna 2000. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
1
Josef Renggli: München 1972. Olympische Sommerspiele. Spreitenbach, 1972, Gloria. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15597.

Josef Renggli: München 1972. Olympische Sommerspiele. Spreitenbach, 1972, Gloria. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Terence Reese and Boris Schapiro: Bridge card by card. Feltham,1969, Hamlyn. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven.
15598.

Terence Reese and Boris Schapiro: Bridge card by card. Feltham,1969, Hamlyn. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse