17627.
390. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
26 000 HUF
37
Magyar Gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. Második kiadás. Edtitio Secunda.; Függelék a magyar gyógyszerkönyv második kiadásához. Additamentum ad Edititonem Secundam Pharmakopoeae Hungaricae. Bp., 1888-1896, Athenaeum, XLV+51; 716 p. Magyar és latin nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, számos restaurált lappal, tulajdonosi névbélyegzőkkel, közte a ceglédi Zalai Ede Gyógyszertára a "Reményhez" bélyegzéssel.