17656.
390. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
Haynal Imre: A szív és vérerek betegségei. Bp., 1938., Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat, XIV+487 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.