17631.
390. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Hanusz István: Az állatok világából. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.