Mednyánszky. A bevezetÅ‘ tanulmányt Ãrta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvin... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/390/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Mednyanszky-A-bevezeto-tanulmanyt-irta-Aradi-Nora-Bp-1983-Corvina-Szines-kepekkel-gazd~II2345447
2345447
16618
390
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Mednyánszky. A bevezetÅ‘ tanulmányt Ãrta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina. SzÃnes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, jó állapotban.
: pelikán_kristóf