Felvinczi Takács Zoltán: Dürer. Művészeti Könyvtár. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Bp., 1909, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Illusztrált félvászon kötés, kis kopásokkal.