Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. I. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner,399 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, egy javított lappal, névbélyegzővel.