17838.
390. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Vadász Miklós rajzaival. Bp., 1912., Franklin, 231 p.+18 t. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, restaurált lapokkal és táblákkal.