Dr. Wiesinger Márton: Állatkerti séta. Az ifjúság számára átdolgozta Fáy Péter. Csergezán Pál rajzaival. Hölzel Gyula fotóival. Bp.,1958,Móra. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a hátsó kötéstáblán apró szakadással.