A Magyar Ipar. Szerkesztette: Dr. Árvay József. Budapest, 1941, Halász Pál. 160p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Néhány korabeli reklámmal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.