Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 235

Hutchinson, A. S. M.: Az asszony, aki pénzt keres  Budapest, Athenaeum, 1927, 417 o., papír borítóban, jó állapotban
17907.

Rufpreis:
600 HUF
1,62
1,76
17908.

Rufpreis:
1 200 HUF
Soós Endre: Három mártíz. Bp., 1945, Offcina, 60+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borítója leszakadt. A szerző által dedikált.
17909.

Rufpreis:
1 400 HUF
17910.

Rufpreis:
6 000 HUF
17911.

Rufpreis:
800 HUF
17912.

Rufpreis:
1 400 HUF
Zrínyi: Szigeti veszedelem. Bp., 1901. Lampel. Félvászon kötésben.
17913.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dallos Sándor: Dunántúli legendás könyv. Fáy Dezső illusztrációival. Bp.,(1937), Nyugat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó gerinccel.
17914.

Rufpreis:
800 HUF
17915.

Rufpreis:
1 400 HUF
Péter László (szerk.): Móra Ferenc ifjúkori versei. Mezősi Károly tanulmányával. Kiskunfélegyháza, 1976, Kiskunfélegyháza Város Tanácsa. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, 1 kihajtható táblával. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
17916.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Viz László: Szókratész utolsó levele. Bp., 1988, szerzői. Dedikált! Kiadói papírkötés. Borító hátoldalán ár tollal áthúzva.
17917.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Cs. Gyimesi Éva: Kritikai mozaik. Kritikai esszék, tanulmányok (1972-1998). Kolozsvár, 1999, Polis. Kiadói papírkötés.
17918.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF