Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 235

[Wetterbergh, Carl Anton (1804-1889] Wetterbergh: Két gyűrű. Ford.: Szilágyi Gyula. Szépirodalmi Könyvtár 10. füzet. Kiadja Heilprin Mihály. Miskolc, 1852, Deutsch Dávid, 101+VI p. Kiadói papírkötés.
17859.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tóth Kálmán: Kinizsi Pál hősköltemény. Pest,1862,Bucsánszky Alajos, 87+1 p. Harmadik kiadás. Fametszetű illusztrációkkal.
17860.

Rufpreis:
1 000 HUF
23
Gotthold Ephraim Lessing: Barnhelmi Minna vagy A katonaszerencse. Vígjáték. Ford. Kazinczy Ferencz. Bp., 1889, Franklin. 1 t. 215 l. 12 t. Kiadói aranyozott vászon kötésben, jó állapotban.
17861.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17862.

Rufpreis:
1 800 HUF
Marx - Engels: Kommunista kiáltvány. Bp., é.n., Népszava. Papírkötésben. + Betlen Oszkár: Trockizmus, Nacionalizmus: Az imperialista behatolás eszközei. Bp., é.n., Magyar Dolgozók Pártja. Kiadói papír kötésben.
17863.

Rufpreis:
1 600 HUF
Gabányi János: Töviskoszorú. II. kiadás. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papír borításban, a könyvtest elvált a borítótól.
17864.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hamvas Béla: Világválság. Az előszót és a jegyzeteket írta: Szigethy Gábor. Gondolkodó Magyarok. Bp.,1983,Magvető. Kiadói papírkötés.
17865.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ruffy Péter: Bujdosó nyelvemlékeink. A tihanyi alapítólevéltől a bori noteszig. Bp., 1977, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, benne cikkekkel, jó állapotban.
17866.

Rufpreis:
1 000 HUF
Paál Mária: Két boldog esztendő. Petőfi Sándor és Szendrey Júlia házasságának regényes története. Bp.,én., Franklin. Kiadói kopott kartonált papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.
17867.

Rufpreis:
1 200 HUF
17868.

Rufpreis:
1 400 HUF
Szabó Dezső: A kötél legendája. Második kiadás. Bp., 1934, Ludas Mátyás. Kiadói papír kötésben.
17869.

Rufpreis:
1 000 HUF
Janus Pannonius. Magyar költő magyarul. Berczeli A. Károly fordításai. N. Kontuly Béla rajzaival. Szeged, 1934, Prometheus. Kiadói papír kötésben.
17870.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF