Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 235

17847.

Rufpreis:
6 000 HUF
Kiss József költeményei 1868-1881. Bp., 1882, Grill Károly. Második, bővített kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval. Lévai Mór Könyvkereskedése Ungvár bélyegzéssel.
17848.

Rufpreis:
2 000 HUF
A Szegedi Napló karácsonyi könyve. Szeged, 1899, Engel Lajos. Kiadói kartonált kötésben, a könyv végén üzletek hirdetéseivel, közte kihajthatós.
17849.

Rufpreis:
2 000 HUF
A gömbös kormány nemzeti munkaterve. Bp., 1932, Stádium. Papír kötésben.
17850.

Rufpreis:
2 000 HUF
Jánosi József: A szellem. A szellemi lét főbb jelenségei és metafizikája. Bp., 1935, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban, folttal a borítón.
17851.

Rufpreis:
2 400 HUF
1941 Márai Sándor: Kaland. Színmű három felvonásban. A szlovékiai Esti Újság kiadása a Kaland 200. előadásának alkalmából. Újság formátumban. 12p. Hajtva, a hajtásnál szakadás az első lapon
17852.

Rufpreis:
3 000 HUF
17853.

Rufpreis:
1 800 HUF
19
Mirza Shaffy dalai. Előhanggal írta: Bodenstedt Frigyes. Fordította: Sziklai Soma. Bp., é.n., Aigner Lajos. Egészvászon kötésben, kopásokkal, aranyozott lapélekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17854.

Rufpreis:
2 000 HUF
17855.

Rufpreis:
3 000 HUF
Baán Kálmán: Ősi magyar személynevek. Hiteles forrásokból gyűjtötte Baán Kálmán. Veszprém, 1944., Egyházmegyei Könyvnyomda, 109+3 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, hiányos gerinccel.
17856.

Rufpreis:
2 400 HUF
31
Balázs Péter: Genovéva története vagy isten megóvja azokat, kik benne bíznak. Tanulságos elbeszélés, ifjaknak és öregeknek. Bp.,1899 , Bálint Lajos, 32 p. Kiadói illusztrált, litografált papírkötés, kissé sérült borítóval. Ritka!
17857.

Rufpreis:
2 000 HUF
[Medve Imre (1818-1878):] A peleskei nótárius budai utazása, élete, további tettei és halála. Újra átdolgozva, tizenkét szakaszban, 13 képpel. Pest,1874,Bucsánszky Alajos, 88 p. Fametszetű illusztrációkkal. Gvadányi József munkáját átdolgozta Medve Imre. (Írói álnevén Tatár Péter.) A kötése mentén szakadt.
17858.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF