Herendi fürdőzés utáni akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopássa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/389/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Herendi-furdozes-utani-akt-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-h-24-cm-m-23-5-cm~II2344034
2344034
11088
389
Beschreibung: Herendi fürdőzés utáni akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással h: 24 cm, m: 23,5 cm
: karap_norbert