Komlós bamba vadász a nyúllal, kézzel festett mázas kerámia, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/389/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~5/Komlos-bamba-vadasz-a-nyullal-kezzel-festett-mazas-keramia-jelzett-kopott-m22-cm~II2319225
2319225
11022
389
Art-ceramics
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Komlós bamba vadász a nyúllal, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kopott, m:22 cm
: nagy_andras