Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 34

NSZK 1955. Országos Tornafesztivál, Völklingen a dobozhoz erősített Fe emlékérem a polgármester saját kezűleg aláírt meghívójával (98mm) T:1-,2 kis rozsdafoltok a szöveten GFR 1955. National Gymnastics Festival, Völklingen an iron commemorative medal attached to the box, with an invitation signed by the mayor himself (98mm) C:AU,XF small rust stains on the fabric
30807.

NSZK 1955. "Országos Tornafesztivál, Völklingen" a dobozhoz erősített Fe emlékérem a polgármester saját kezűleg aláírt meghívójával (98mm) T:1-,2 kis rozsdafoltok a szöveten GFR 1955. "National Gymnastics Festival, Völklingen" an iron commemorative medal attached to the box, with an invitation signed by the mayor himself (98mm) C:AU,XF small rust stains on the fabric

Rufpreis:
1 400 HUF
Olaszország DN Olasz Lövészeti Szövetség - Érdemérem részben festett Br érem, hátoldalán Bertoni Milano gyártói jelzéssel, eredeti, de sérült tokban (80mm) T:1- ph. Italy ND Italian Shooting Association - Medal of Merit partially painted Br medal, with Bertoni Milano manufacturers mark on the back, in original but damaged case (80mm) C:AU edge error
30808.

Olaszország DN "Olasz Lövészeti Szövetség - Érdemérem" részben festett Br érem, hátoldalán "Bertoni Milano" gyártói jelzéssel, eredeti, de sérült tokban (80mm) T:1- ph. Italy ND "Italian Shooting Association - Medal of Merit" partially painted Br medal, with "Bertoni Milano" manufacturer's mark on the back, in original but damaged case (80mm) C:AU edge error

Rufpreis:
2 000 HUF
Oroszország 2005. Jéglabda Világbajnokság 2005 Kazany aranyozott, részben festett, kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (50mm) T:1- Russia 2005. Bandy World Cup 2005 in Kazan gilt, partially painted, double-sided Br commemorative medal in original case (50mm) C:AU
30809.

Oroszország 2005. "Jéglabda Világbajnokság 2005 Kazany" aranyozott, részben festett, kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (50mm) T:1- Russia 2005. "Bandy World Cup 2005 in Kazan" gilt, partially painted, double-sided Br commemorative medal in original case (50mm) C:AU

Rufpreis:
1 000 HUF
3xklf sportérem tétel, közte 1945. 1945. jún. 10. A Magyar Ifjúság Napja / MADISZ (Magyar Demokratikus Ifjúsági Szövetség) fém díjérem (30mm) T:2,2-
30810.

3xklf sportérem tétel, közte 1945. "1945. jún. 10. A Magyar Ifjúság Napja / MADISZ (Magyar Demokratikus Ifjúsági Szövetség)" fém díjérem (30mm) T:2,2-

Rufpreis:
800 HUF
6db-os sport díjérem-tétel, közte 1948. B.S.E. 1948. II. Br tenisz díjérem zománcozott BSE címerrel, mellszalagon T:2-3
30811.

6db-os sport díjérem-tétel, közte 1948. "B.S.E. 1948. II." Br tenisz díjérem zománcozott BSE címerrel, mellszalagon T:2-3

Rufpreis:
1 200 HUF
30812.

Rufpreis:
1 200 HUF
6db-os sport díjérem-tétel, közte 1947. Magyar Kosárlabdázók Szövetsége 1942 / NB I. Női bajnok 1946-47 Zn díjérem szalagon T:2-3
30813.

6db-os sport díjérem-tétel, közte 1947. "Magyar Kosárlabdázók Szövetsége 1942 / NB I. Női bajnok 1946-47" Zn díjérem szalagon T:2-3

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
8db-os vegyes sportjelvénytétel, közte 1972. München olimpiai jelvény T:1-2
30814.

8db-os vegyes sportjelvénytétel, közte 1972. "München" olimpiai jelvény T:1-2

Rufpreis:
1 200 HUF
24db modern külföldi sportjelvény, közte Izraeli Labdarúgó Szövetség, LKS Lódz, Lokomotiva Kosice, Chicago White Sox, Prievidza Sportcsarnok, Stal Rzeszów T:1-2 24pcs of modern sport badges, with Israel Football Association, LKS Lódz, Lokomotiva Kosice, Chicago White Sox, Prievidza Sportcsarnok, Stal Rzeszów C:UNC-XF
30815.

24db modern külföldi sportjelvény, közte "Izraeli Labdarúgó Szövetség", "LKS Lódz", "Lokomotiva Kosice", "Chicago White Sox", "Prievidza Sportcsarnok", "Stal Rzeszów" T:1-2 24pcs of modern sport badges, with "Israel Football Association", "LKS Lódz", "Lokomotiva Kosice", "Chicago White Sox", "Prievidza Sportcsarnok", "Stal Rzeszów" C:UNC-XF

Rufpreis:
1 000 HUF
26db vegyes külföldi sportjelvény, közte Török Úszószövetség, Török Taekwando Szövetség, 1987. 10. Pánamerikai Játékok Indianapolis, Holland Tenisz Szövetség, Izraeli Sport Szövetség T:1-2- közte 2db sérült is 26pcs of mixed sport badges, with Turkish Swimming Association, Turkish Taekwando Association, 1987. 10th Panamerican Games Indianapolis, Dutch Tennis Association , Sports Federation of Israel C:UNC-VF with damaged 2pcs
30816.

26db vegyes külföldi sportjelvény, közte "Török Úszószövetség", "Török Taekwando Szövetség", 1987. "10. Pánamerikai Játékok Indianapolis", "Holland Tenisz Szövetség", "Izraeli Sport Szövetség" T:1-2- közte 2db sérült is 26pcs of mixed sport badges, with "Turkish Swimming Association", "Turkish Taekwando Association", 1987. "10th Panamerican Games Indianapolis", "Dutch Tennis Association ", "Sports Federation of Israel" C:UNC-VF with damaged 2pcs

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF