https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 34

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) ~1900. Magyar Országos Torna Szövetség jelzett Ag díjérem S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár) gyártói jelzéssel (35,26g/0.800/45mm) T:2- ph.
30783.

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) ~1900. "Magyar Országos Torna Szövetség" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (35,26g/0.800/45mm) T:2- ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
1
1911. Budapesti Középiskolák Intézeti Versenye 1911 / Küzdj és bízva bízzál jelzett Ag díjérem mellszalagon, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (12,18g/0.800/31mm) T:1-
30784.

1911. "Budapesti Középiskolák Intézeti Versenye 1911 / Küzdj és bízva bízzál" jelzett Ag díjérem mellszalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (12,18g/0.800/31mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Zahl der Gebote:
1
1911. Magyar Testgyakorlók Köre (MTK) - Verseny díj / Bátorság, Buzgalom, Barátság jelzett Ag díjérem füllel és függesztőkarikával, Fábri gyártói jelzéssel (12,01g/0.800/28mm) T:1-,2
30785.

1911. "Magyar Testgyakorlók Köre (MTK) - Verseny díj / Bátorság, Buzgalom, Barátság" jelzett Ag díjérem füllel és függesztőkarikával, "Fábri" gyártói jelzéssel (12,01g/0.800/28mm) T:1-,2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Zahl der Gebote:
1
~1930. Budapest Székesfőváros Versenydíja kétoldalas Br díjérem (41mm) T:2-
30786.

~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas Br díjérem (41mm) T:2-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Magyar Úszó Szövetség Br emlékérem (34mm) + 1946. Magyar Tenisz Szövetség 1907-1932 / II. o. CSB. 1946. 2. díj Zn (36mm) T:2,2-
30787.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Magyar Úszó Szövetség" Br emlékérem (34mm) + 1946. "Magyar Tenisz Szövetség 1907-1932 / II. o. CSB. 1946. 2. díj" Zn (36mm) T:2,2-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
1931. Baranya vm. polg. löv. lőverseny 1931. IV. csap. Br díjérem (40mm) T:2
30788.

1931. "Baranya vm. polg. löv. lőverseny 1931. IV. csap." Br díjérem (40mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese egyoldalas Br plakett, LUDVIG gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest) one-sided Br plaque, with LUDVIG makers mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF
30789.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1939. BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE 1926 fülezett Br díjérem, hátoldalán IV. oszt bajn. Sugár csop III 1938-39 gravírozással, nemzetiszín szalaggal (23x39mm) T:1-
30790.

1939. "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE 1926" fülezett Br díjérem, hátoldalán "IV. oszt bajn. Sugár csop III 1938-39" gravírozással, nemzetiszín szalaggal (23x39mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
4
Madarassy Walter (1909-1994) 1941. Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület / Bajnokság Ag emlékérem peremjelzéssel (12,67g/0.987/30mm) T:1-
30791.

Madarassy Walter (1909-1994) 1941. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület / Bajnokság" Ag emlékérem peremjelzéssel (12,67g/0.987/30mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1
1943. Országos Leventeverseny kétoldalas Br sportérem (32mm) + Iván István (1905-1968) 1950. I. - 1950. - Alapfokú Súlyemelő Bajnokság kétoldalas Al emlékérem (40mm) T:2-
30792.

1943. "Országos Leventeverseny" kétoldalas Br sportérem (32mm) + Iván István (1905-1968) 1950. "I. - 1950. - Alapfokú Súlyemelő Bajnokság" kétoldalas Al emlékérem (40mm) T:2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1947. A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / Evezős SZ.O. fém sportérem (60mm) + 1949. A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / Alpesi Össz. 1949. IV fém díjérem (40mm) T:2
30793.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1947. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / Evezős SZ.O." fém sportérem (60mm) + 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / Alpesi Össz. 1949. IV" fém díjérem (40mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
~1950. DIÁK SZÖVETSÉG labdarúgás témájú fém sport emlékérem, nemzeti színű zománcozott Br talapzaton (60mm) T:2
30794.

~1950. "DIÁK SZÖVETSÉG" labdarúgás témájú fém sport emlékérem, nemzeti színű zománcozott Br talapzaton (60mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
5

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse