2 400 HUF
Dömök István, Hamvas Imre, Dr. Szénásy József: A vitorlázás alapismeretei. Vitorlás-lexikon. Bp., 1956, Sport Lap- és Könyvkiadó Vállalat. Második, bővített kiadás. Megjelent 1600 példányban. Kiadói papírkötés kopott, gerince sérült állapotban.