1920 Képes Krónika. Szépirodalmi, művészeti és társadalmi hetilap. VIII. évf. 1-17. sz. Szerk.: Zigány Árpád. Bp., 1920, Pallas-ny. Kopott, kissé foltos félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.