10465.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Wischán jelzéssel: Naplemente. Akvarell, papír. Kissé sérült, üvegezett fa keretben. 32,5×24 cm