10462.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Vaszary J jelzéssel: Kisfiú portréja. Olaj, vászon. Üvegezett, sérült fa keretben. 50,5x39 cm