Szántó Piroska jelzéssel: Hölgy virágkosárral. Akvarell, selyem. Üveg... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/389/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Szanto-Piroska-jelzessel-Holgy-viragkosarral-Akvarell-selyem-Uvegezett-fa-keretben-21x1~II2336775
2336775
10455
389
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Szántó Piroska jelzéssel: Hölgy virágkosárral. Akvarell, selyem. Üvegezett fa keretben. 21x16 cm
: pelikán_kristóf