Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó férfi. Olaj, karton. Dekoratív üvegeze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/389/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Olvashatatlan-jelzessel-Pipazo-ferfi-Olaj-karton-Dekorativ-uvegezett-fa-keretben-13-5x10-~II2343845
2343845
10474
389
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó férfi. Olaj, karton. Dekoratív üvegezett fa keretben. 13,5x10 cm
: pelikán_kristóf